Jesteś biegaczem amatorem? Twoja pasja to triathlon? Mamy dla Ciebie zajęcia, które uzupełnią Twój tygodniowy program treningowy. Przebiegnięte kilometry, godziny w wodzie i na rowerze to nie wszystko aby notować systematyczny progres. Do tego musisz być silny, gibki, dynamiczny i dobrze skoordynowany oraz powinieneś dysponować odpowiednią techniką biegu.  Na tych właśnie elementach skupimy się w trakcie godzinnych zajęć w TI Fitness. Tkwią tu duże rezerwy w wyniku sportowym i jest to świetna prewencja kontuzji przeciążeniowych, które są zmorą w sportach wytrzymałościowych. Zapraszamy poniedziałek 19:00 

Zapraszamy na treningi do naszego instruktora Antoniego, w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 16-20. Jeśli nie jesteś pewien czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia, nie masz pomysłu na trening lub potrzebujesz asekuracji, śmiało szukaj pomocy u naszego Instruktora.


Przedstawiamy nowości w zajeciach fitness: joga dla kręgosłupa, kettlebells, powerlifting, sexi pupa, ti calistenics, ti sport camp
Spraw swoim najbliższym wyjątkowy prezent.
darmowe zajęcia dla twoich znajomych. Wybierz się na fitness z koleżanką lub kolegą, nawet jeśli nie posiadają karty partnerskiej lub karnetu. W piątek wieczorem Twoi znajomi ćwiczą na fitnessie ZA FREE.
Zapraszamy naszych klientów do skorzystania z promocyjnej oferty naszego Partnera - sklepu GO SPORT przy ul. Puławskiej 427.
Skonsultuj się z naszym trenerem i dietetykiem za jedyne 50 zł:
  • test funkcjonalny
  • analiza składu ciała
  • krótkie konsultacje dietetyczne
  • praktyczne wskazówki treningowe