X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.

Jagody Goji – czerwone diamenty.


jagody gojiGoji berry jest uznawana za jeden z najzdrowszych owoców na świecie.  Ta słynna jagoda, której właściwości znane są w Azji od tysięcy lat wyrasta na wzgórzach i dolinach Mongolii, Chin oraz Tybetu. Krzewy na których wyrastają jagody Goji wznoszą się na wysokość 1-3 m, a ich owoce mają długość około 2 cm. Posiadają charakterystyczny słodkawy smak, można je spożywać prosto z drzewa jak i są dostępne w wersji suszonej.

Idealny owoc

Porównując jagody Goji z innym owocami posiadają w swoim składzie zdecydowanie najwięcej składników odżywczych, witamin oraz minerałów. Świeże owoce zawierają najwięcej, β-karotenu, zeaksantyny, ryboflawiny, selenu, żelaza, wapnia, cynku oraz potasu. Mają go 3 razy więcej niż szpinak.  Posiadają w swoim składzie także wartościowe witaminy: C (50 razy więcej niż pomarańcza), E oraz witaminy z grupy B(B1, B2, B6).

Jagody są bogatym źródłem karetonoidów, między innymi beta-karotenu. Jego ilość jest zdecydowanie większa niż w marchewce i w każdym innym pożywieniuWarto zaznaczyć, że zawierają w sobie ogromną ilość antyoksydantów, których regularne spożywanie wspomaga regenerację oraz odbudowę nowych komórek organizmu. Chronią organizm przed negatywnymi skutkami niszczenia komórek przez wolne rodniki.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego, pomaga w uregulowaniu pracy układu pokarmowego, co jest szczególnie polecane osobom na diecie oraz z problemami metabolicznymi.

W Polsce nasiona jagód Goji najczęściej spotykane są w postaci suszonej (wielkość podobna do rodzynek). Ich słodki smak jest doskonałym dodatkiem do sałatek, ciast ale także musli. Dzienna zalecana porcja wynosi około 5-15 gram suszonych owoców.

Trener personalny, Warszawa
fitness klub Ursynów

mgr Łukasz Rojek

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.