X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.
FMS
Ocena funcjonalna wykonywana przez trenerów TI FITNESS polega na określeniu możliwości naszego organizmu do podjęcia aktywności fizycznej. W szczególności pozwala ona na wyliczenie z niemal matematyczną precyzją ryzyka odniesienia urazu w wyniku nieodpowiednio dawkowanego wysiłku fizycznego.

Jesteśmy obecnie jedynym klubem na polskim rynku fitness, będącym w stanie zaoferować naszym Klientom tak wnikliwą analizę. Jej podstawą jest bateria testów FMS, które w miarę potrzeb są rozszerzane o kolejne próby o ile trener stwierdzi, że takowe wniosą dodatkowe informacje do ogólnej oceny organizmu (czytaj więcej).

Dobra diagnostyka i określenie możliwości organizmu jest podstawą osiągnięcia swoich wymarzonych celów treningowych.

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.