X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.

STABILIZER - Pressure Bio-Feedback.

stabilizer
Stabilizer jest urządzeniem zaprojektowanym przez fizykoterapeutów, działa w oparciu o zmiany ciśnienia w mankiecie napełnionym powietrzem. Pozwala na wykonywanie wielu ćwiczeń, zarówno wzmacniających, jak i rozciągających, z zachowaniem odpowiedniego napięcia mięśni głębokich odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa, przede wszystkim mięśnia poprzecznego brzucha oraz mięśnia wielodzielnego.
 
Stabilizer składa się z manometru połączonego z 3-komorowym mankietem ciśnieniowym. Urządzenie to jest precyzyjne i  jednocześnie proste w obsłudze. Stosować je można zarówno w pozycjach leżących (przodem, tyłem, bokiem), jak i siedzących czy stojących. Mankiet umieszcza się pomiędzy częścią ciała, która będzie monitorowana, a podłożem i pompuje się go do uzyskania pożądanego ciśnienia (w zależności od pozycji 20, 40 lub 70 mmHg). Podczas leżenia przodem, umieszcza się go pod brzuchem, podczas leżenia tyłem - pod odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa, przy leżeniu bokiem - pod trójkątem talii. Zadaniem osoby ćwiczącej jest utrzymanie tej samej wartości ciśnienia w trakcie ćwiczenia. Wszelkie zmiany nacisku na mankiet widoczne są na manometrze. Nadmierne opadanie wskazówki poniżej danej wartości bądź wychylanie się jej ponad daną wartość (> 10 jednostek) świadczyć będzie o osłabieniu mięśni głębokich oraz o niewystarczającej stabilizacji dolnych pleców w danym ćwiczeniu.

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.