X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów
dieta-monika-gac

1. DIETA:

mgr inż. Monika Krynicka - Gać - specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk w TI Fitness


Propagatorka zdrowego stylu życia: racjonalnej diety i zwiększonej aktywności fizycznej. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz Dietetyki w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Wykwalifikowany specjalista z bogatym doświadczeniem w fitness klubach oraz salonach SPA, ekspert ds. diety dla takich firm jak: Danone w "Programie Activii", Zelmer "Zdrowa Odmiana" oraz portalu abcZdrowie.pl. Ponadto ekspert w audycjach radiowych i programach telewizyjnych, autorka szkoleń i wykładów z zakresu zdrowego odżywiania. Prywatnie Żona trenera personalnego :) oraz miłośniczka eksperymentowania w kuchni i nowych smaków.
Zapisy na konsultacje dietetyczne realizowane są w recepcji Klubu bądź telefonicznie bezpośrednio z dietetykiem.

Konsultacje dietetyczne:
Każda środa, po wcześniejszym telefonicznym bądź mailowym potwierdzeniu terminu minimum 24 godziny przed planowaną wizytą

Zapisy
:

·         tel.: 0 600 945 204
·         e-mail.: recepcja@trenerindywidualny.pl
·         e-mail.: dietetyk.mkg@gmail.com 

ABC Żywienia - artykuły

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.