X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) Trenerindywidualny.pl informuje, że:Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e mail, nr telefonu) przetwarzane będą przez Trenerindywidualny.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa w celu umożliwienia Ci skorzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. o.o.Możemy kontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Naszej oferty.Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć firmy obsługujące systemy informatyczne wykorzystywane w Firmie Trenerindywidualny.pl sp. z o.o.Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.Twoje dane zostaną usunięte z bazy jeżeli cofniesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Dane podajesz dobrowolnie, ale jeżeli ich nie podasz, nie będziesz mógł skorzystać z oferty Klubu.Poniżej wyrażone zgody możesz w dowolnym momencie wycofać poprzez przesłanie informacji na fitness@trenerindywidualny.pl(do zaznaczenia ) Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o we wskazanych w niniejszej deklaracji celach korzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o.

Czytaj więcej...
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o .o. w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Trenerindywidualny.pl Sp. z o. o. informacji handlowych drogą telefoniczną oraz elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.
Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Klubu.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) Trenerindywidualny.pl informuje, że:
Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e mail, nr telefonu) przetwarzane będą przez Trenerindywidualny.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa w celu umożliwienia Ci skorzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. o.o.Możemy kontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Naszej oferty.Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć firmy obsługujące systemy informatyczne wykorzystywane w Firmie Trenerindywidualny.pl sp. z o.o.Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.Twoje dane zostaną usunięte z bazy jeżeli cofniesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Dane podajesz dobrowolnie, ale jeżeli ich nie podasz, nie będziesz mógł skorzystać z oferty Klubu.Poniżej wyrażone zgody możesz w dowolnym momencie wycofać poprzez przesłanie informacji na fitness@trenerindywidualny.pl(do zaznaczenia ) Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o we wskazanych w niniejszej deklaracji celach korzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o.
X

Informacje dotyczące treningów personalnych
tel.: 509-838-378
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów
Oktawian Zagórski

Wokalista, instruktor Hip-Hop, Fitness & Zumba® Fitness.
Specjalizuje się w tańcach: Hip-hop z elementami electro, street dance oraz wszelkiego rodzaju zajęciach fitness. Członek światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. Wokalista, współorganizator pierwszego w Polsce koncertu Live Zumba® w 2012 r., na którym wystąpił jako wokalista i tancerz. Ukończył Gdyńską Szkołę Artystyczną na kierunku wokalno-estradowym, gdzie szlifował swoje umiejętności, zarówno z tańca, jak i śpiewu.
 1 Oktawian- Opis
Krystian Gronek

Prezenter, szkoleniowiec fitness Creative Professional Fitness. Współpracował z czołowymi szkołami fitness w Polsce, oraz najlepszymi markami sportowymi- Nike, Reebok. W branży fitness jest od prawie dwudziestu lat, ma za sobą setki występów na scenie, przeprowadzonych warsztatów i szkoleń fitness. Prowadzi zajęcia o charakterze tanecznym, atletycznym i mentalnym. Jego ulubione formy to: dance aerobic, house, step, functional step, functional dance, core, sztangi. Organizator pojedynków tanecznych. Założyciel zespołów Electric Boys, Beat Street. Jego niebywały temperament i radość ruchu pozwoli Ci wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Jego motto: „Jeśli życie pozwala Ci robić to co kochasz, rób to”.
   Krystian Gronek
Marta Kordyszewska

Absolwentka warszawskiej SGGW. Sport w każdej formie to jej pasja od wielu lat. Jako nastolatka trenowała gimnastykę artystyczną i akrobatykę sportową. Obecnie instruktorka dyscypliny sportu fitness. Intensywny wysiłek fizyczny w połączeniu z porywającą muzyką to dla niej najlepszy sposób na pozbycie się wszelkich smutków i naładowanie pozytywną energią. Wierzy głęboko, że w każdym wieku można rozpocząć przygodę z fitnessem i z radością obserwować jego zbawienny wpływ na ciało i samopoczucie. Podczas treningu w grupie daje z siebie 100% zaangażowana. Ukochane zajęcia- intensywne TBC i step.
 Marta Kordyszewska 2015
Dorota Szymańska

Jej praca to pasja. Skupia się głównie na potrzebach ludzi, z którymi prowadzi treningi i stara się tak dobierać im ćwiczenia, aby były  odpowiednie do wieku, czy sprawności fizycznej. Podczas zajęć, zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń oraz samopoczucie, tak aby trening z nią był bezpieczny i przynosił maksymalne korzyści. Satysfakcję sprawia jej widoczna poprawa formy, kondycji, jak również realizowanie i osiąganie stawianych przez podopiecznych celów. Motywuje przede wszystkim brakiem monotonii, stale wprowadza nowe elementy do treningów, zauważa postępy i zaangażowanie na treningach. Jest zawsze uśmiechniętą i pełną energii profesjonalistką.

Czytaj więcej


Instruktor fitness od 2002 roku. Ukończyła warszawską AWF, zdobywając tytuł magistra, a następnie studia podyplomowe- Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie. Licencjonowany instruktor BODYPUMP®, BODYCOMBAT®, BODYBALANCE®, CrossFit Level 1 Trainer, Nike Training Club.

Jej atutem jest wszechstronność prowadzonych zajęć, zaczynając od zajęć mentalnych poprzez trening funkcjonalny, formy choreograficzne, na martial arts kończąc. Chcąc wzbogacić swoją wiedzę z różnych dziedzin fitness, stale bierze udział w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach.
 
 Dorota Szymańska 2015
Paulina Krzak

Paula to postać z ogromną dawką pozytywnej energii i wiary w potężne możliwości organizmu. Ogień, który ma w sobie od dziecka nie pozwalał „pozostać w miejscu”. Już jako nastolatka stała się częścią formacji tańca nowoczesnego, potem pojawił się aerobik sportowy, przygotowania do zawodów, co ogromnie zmieniło jej styl życia i myślenia. Siłę, wytrzymałość, gibkość i szybkość trzeba było rozwijać jednocześnie. Dało to solidne podstawy do szeroko pojętego treningu fitness i podjęcia wyzwań jakim niesie ze sobą profesja instruktora.

Czytaj więcej


Paula to certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness. Preferuje intensywne zajęcia typu pump, interwał, full body workout, ale bez wsparcia treningu body&mind byłoby trudno zachować wewnętrzną harmonię. Uwielbia choreografię i wszystko co z nią związane. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach i konwencjach fitnessowych, rozwija w swojej głowie rożne pomysły łączenia ćwiczeń w jedną całość, a przekazywanie ich na sali to prawdziwa przyjemność i satysfakcja.

Uważa, że nawet najtrudniejsze ćwiczenie ma swoją łatwiejszą wersję, dlatego nie pozwala na odpuszczanie i dba o sportowe postępy trenujących. Poza tym trening rozwija nie tylko mięśnie… ale silną wolę, cierpliwość i samodyscyplinę. Po zajęciach z Paulą na pewno wyjdzie się z dużym uśmiechem na twarzy.

Prywatnie pracuje w branży lotniczej i nie ma problemów łączenia pasji z pracą zawodową.


  Paulina Krzak
 

Emilia Dunajska

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness- nowoczesne formy gimnastyki.

Z branżą fitness związana jest od 2008 roku. Jak sama mówi, ma ogromne szczęcie, bo jej praca jest jej pasją.

Dba o to, aby jej podopieczni byli odpowiednio zmotywowani do treningu, a pod jego koniec zawsze pojawiły się uśmiech i zadowolenie z siebie.

Czytaj więcejPodczas prowadzonych zajęć, zwraca szczególną uwagę na efektywność oraz technikę wykonywanych ćwiczeń.

Od 2013 roku związana jest ze sportami sylwetkowymi. Tę przygodę rozpoczęła poprzez udział w konkursie fitLOOK 2013, gdzie zajęła trzecie miejsce.

W kolejnych latach startowała w zawodach sylwetkowych, w kategorii fitness bikini oraz fitness sylwetkowe. Zdobywała tam doświadczenie trenerskie, pozwalające na jeszcze bardziej efektywną pracę ze swoimi podopiecznymi.

Jej motto treningowe to "DON'T WISH FOR IT - WORK FOR IT", ponieważ to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy efekt końcowy i osiągnięcie zamierzonego celu.

Emilia Dunajska 2015
Agnes

Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Członkini kadry Polish Fitness Academy. Absolwentka wydziału Architektury Krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Promotor oraz jeden z pierwszych trenerów programu Total Muscle Training w Polsce. Przygodę ze sportem zaczęła mając 6 lat. Wielokrotna medalistka mistrzostw młodzików w Taekwon-do. Poza sportem  jej największym zamiłowaniem jest taniec.

Czytaj więcej

Występuje w różnych formacjach  tanecznych. Jej talent i pasję podziwiać  można na scenach licznych festiwali.  Treningi z Agnieszką, to nie tylko technika ukierunkowna na rozwój i wzmocnienie mięśni, ale także kreatywne choreografie oparte na ekspresji i wyzwalaniu piękna kobiecego ruchu. Dążąc do perfekcji czynnie bierze udział w wielu międzynarodowych konwencjach i szkoleniach fitness, a także warsztatach i festiwalach tanecznych tj: IFAA, Reebok, Fit style i inne, czerpiąc wiedzę od najlepszych  na świecie.

   Agnes

Dawid Koch

Instruktor street workout level 1. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenował pływanie od 5 roku życia, następnie sporty walki (capoeira i kickboxing), a także wspinaczkę sportową oraz jeździectwo. Aktualnie skupia się głównie na ćwiczeniach z wykorzystaniem masy własnego ciała, które pozwalają na harmonijny rozwój wszystkich partii mięśniowych oraz efektywne doskonalenie cech motorycznych. W pracy instruktora street workout kładzie duży nacisk na indywidualne podeście do każdego uczestnika zajęć oraz poprawność wykonywanych ćwiczeń w myśl zasady, że nie liczy się ilość a jakość. To pozwala na zbudowanie solidnej bazy do wykonywana z czasem bardziej zaawansowanych elementów w tej dyscyplinie takich jak human flag, front lever czy muscle up bez ryzyka odniesienia urazów czy przetrenowania.

Ewelina Godlewska

Dyplomowana nauczycielka jogi. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne, z wykształcenia psycholog. Swoje umiejętności zdobywała u najlepszych nauczycieli jogi z Polski i zagranicy na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Zwolenniczka aktywnego trybu życia, miłośniczka crossFit'u. Propagatorka jogi, jako sposobu na poprawę sprawności fizycznej, oraz nieodłącznego elementu treningu. Współautorka książki "Po pierwsze JOGA". Przez przyjaciół i uczniów nazywana "treserką jogi";)

Czytaj więcejDokładna, zaangażowana, ambitna. Za cel postawiła sobie oswojenie Polaków z jogą, by mogli z niej wziąć to, co najlepsze. Na co dzień instruktor w TI Fitness oraz trener Fitness University.
 
Anna Szymborska

Certyfikowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga. Uprawnienia uzyskała na kursie kierowanym przez prof. Janusza Szopę – doświadczonego nauczyciela i propagatora jogi w Polsce. Jogą zajmuje się od 2006 roku. Swoją wiedzę zdobywała przede wszystkim od nauczycieli łączących jogę z fizjoterapią. Brała udział w licznych warsztatach:

Czytaj więcej  • Anatomia i fizjologia ćwiczeń jogi
  • Budowanie sekwencji pozycji jogi
  • Joga dla kobiet
  • Walka z chronicznym zmęczeniem za pomocą jogi
  • Oddech w pozycjach jogi i techniki oddechowe
  • Kurs uważności i redukcji stresu Mindfulness
W 2017 r. rozpoczęła studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na Akademii Wychowania Fizycznego  w Warszawie. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych jak i indywidualnych m.in. w jednym z warszawskich Ośrodków Sportu i Rekreacji oraz w korporacjach dla jej pracowników. Anię cechuje entuzjazm, poczucie humoru i profesjonalizm. Uczestnicy zajęć chwalą sobie jej umiejętność łączenia intensywności ćwiczeń z dopasowywaniem do możliwości danej osoby, a także łatwość w wyjaśnianiu skomplikowanych pozycji jogi oraz indywidualne podejście do każdego ćwiczącego.

  Anna Szymborska joga 30 mod
 
  Magdalena Wawrzyniak-Szast

Miłośniczka nurtu body & mind.  Po prawie 20 latach pracy w korporacjach, po 40. Urodzinach, totalnie przewartościowała i zrewolucjonizowała swoje życie.

Uważa, że tylko zintegrowanie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego, relaksacyjnego pozwala na harmonijne i zrównoważone kształtowanie ciała i zwiększenie jego świadomości.

Czytaj więcejOd ponad dwóch lat prawie codziennie stawia stopy na macie do jogi szukając i odnajdując podczas praktyki to, co dla niej w życiu bardzo istotne: siłę, spokój i wewnętrzną równowagę.

Zafascynowana jogą, najstarszą gimnastyką cielesno-mentalną, wplata jej elementy w prowadzone prze siebie treningi. Podczas zajęć w szczególności zwraca uwagę na ustawienie kręgosłupa  oraz zaangażowanie do pracy mięśni stabilizujących postawę ćwiczących osób, podkreślając również niebagatelne znaczenie koordynacji ruchu z oddechem. 

Uczestniczka szkoleń i konwencji z zakresu body & mind, m.in. OM Pilates School Mat I , Mat II, Pilates Small Ball, Bands and Rollers, Body Ball, Streching, Zdrowy Kręgosłup wg SSA. Od 1997 r instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Certyfikowana masażystka i dyplomowana psychodietetyczka (studia podyplomowe w SWPS). Posiada również I i II stopień naturalnego uzdrawiania metodą reiki.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, które oprócz pracy z ciałem obejmują również zdrowie psychiczne, terapię oddechem i pracę z energią.

Mama 2 nastoletnich córek, miłośniczka psów i  przyjaciółka dzikiej przyrody.
   Maga Szast
Marta Germańska – Skrzyńska

Chociaż początkowo pracowała w korporacjach, zawsze interesowała ją aktywność fizyczna. Dopiero urodzenie Dzieci zmotywało ją, żeby spróbować swoich sił jako instruktor i wykorzystać doświadczenie jakie zdobyła na sali jako uczestnik zajęć fitness. W 2015 roku ukończyła kurs na Instruktora Zajęć Grupowych w IFAA, cały czas zdobywa i poszerza wiedzę na konwencjach, szkoleniach oraz warsztatach (m. in.: Open Mind, Fitness University, Akademia Zdrofit).

Czytaj więcejUważa, że aktywność fizyczna jest niezbędna, żeby zachować sprawność i zdrowie, dlatego też w rozpoczęła studia podyplomowe na Warszawskim AWF Relaksacja i Joga na wydziale rehabilitacji, które zakończyła w 2018 roku. W lutym 2017 roku dołączyła do rodziny Les Mills zdobywając za pierwszym podejściem certyfikat BODYPUMP®. Na początku 2018 roku uzyskała certyfikat BODYBALANCE® - także za pierwszym podejściem. Na swoich zajęciach dba o bezpieczeństwo oraz dobrą atmosferę. Prywatnie Mama 5,5 letniej Wiktorii oraz 4 letniego Leona.


  Marta Giermasińska Skrzyńska
 
Mateusz Staszkiewicz

SPORT GANG Polska– absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Instruktor boksu i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. 17 lat doświadczenia w sporcie! Zawodnik boksu olimpijskiego. Mateusz jest osobą sumienną i zdyscyplinowaną. Tego samego oczekuje od swoich podopiecznych. Jako zawodnik boksu olimpijskiego wie, że sukces można osiągnąć tylko przez ciężką pracę i poświęcenie. W swojej pracy główny nacisk kładzie na sprawność fizyczną i kondycję. Wysportowana sylwetka jest dodatkowym profitem płynącym z treningów z Mateuszem. Bokserskie korzenie i otwarty umysł sprawiają, że treningi z Mateuszem, to połączenie tradycyjnej szkoły treningu boksu z nowinkami świata fitness.

   mateusz
Rafał Barej

Instruktor gimnastyki sportowej, street workout level 1, level 2, kulturystyki oraz boot camp. Trener i zawodnik organizacji Ghetto Workout Poland. Od 2013 roku wielokrotnie dawał pokazy swoich umiejętności na wydarzeniach sportowych, treningach plenerowych oraz otwarciach parków street workoutowych w całej Polsce. Dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer oraz niebieski pas z Brazylijskiego jiu jitsu. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne w których bazuje na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała (podciągnięcia, pompki, przysiady, stanie na rękach, wejścia siłowe, wagi przodem, tyłem etc.). W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.


  Barej
Mateusz Hajda

Student wychowania fizycznego, od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat fitnessu i sportu. Jest również instruktorem kulturystyki, pływania i narciarstwa. Ukończył liczne szkolenia fitness i wiecznie stara się nauczyć czegoś nowego. Fitness stał się dla niego sposobem na życie, pozwala utrzymać sprawne ciało, wysoki poziom energii jak i dobre samopoczucie. Uwielbia kontakt z ludźmi, zaraża ich pozytywną energią. Dobra zabawa i efektywny trening, radość i satysfakcja uczestników dają mu ogromną motywację do działania. Jako instruktor zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Jest wymagający, przez co jego zajęcia są wyjątkowo efektywne i intensywne.
  Mateusz Hajda
Sebastian Juracz 

Ze sportem jestem związany od dziecka. Na początku trenowałem siatkówkę i koszykówkę. Następnie trafiłem na sale bokserską, by potem związać się z MMA, które z wieloma sukcesami w tym podwójnym wicemistrzostwem polski w kategorii 70 i 77 kg trenuje już od 7 lat. Jestem instruktorem sportów walki, trenerem personalnym, a także trenerem siłowo-kondycyjnym zawodników sportów walki.

Ze sportem jestem aktywnie związany od 15 lat, nie wyobrażam sobie życia bez treningu i staram się tą pasją zarażać innych.

Czytaj więcejTrenerem jestem od dwóch lat. Po za skończeniem kursu instruktora siłowni i trenera personalnego ukończony mam kurs przygotowania motorycznego zawodników w sportach walki, dietetyki sportowej, żywienia i suplementacji zawodników sportów walki, mobilność i stabilność w zakresie treningu siłowego i periodyzacji treningowej w sportach siłowych. Sport jest moją ogromną pasją i na codzień staram się poszerzać swoją wiedzę czerpiąc ją głównie z książek oraz od innych trenerów, którzy są autorytetami w swojej dziedzinie zarówno z Polski jak i ze świata.

Moim głównym motywem który pcha mnie do tego aby się ciągle rozwijać jest chęć niesienia pomocy ludziom tak aby trening był dla nich bezpieczny, zdrowy i zabezpieczał ich przed kontuzjami, a nie je powodował. 

Na treningach ze mną nie będzie lekko ale na pewno przyjemnie. :)  Sebastian Juracz
Piotr Kołodziejczyk

Pasja do sportu i doskonalenie swoich umiejętności towarzyszą mi od najmłodszych lat. Już jako mały chłopiec grałem w piłkę nożną. Z różnymi sukcesami zawsze wiedziałem, że mogę być lepszy i do tego dążyłem. Zapał, ambicja i zaangażowanie zawsze towarzyszyły mi na boisku. Jednak to praca nad sylwetką i ogólną sprawnością fizyczną najbardziej  mnie intrygowała. Fascynuję mnie nadal i jest dla mnie ogromną inspiracją. Ta przygoda doskonalenia trwa do dziś. Od 5 lat trenuję trójbój siłowy i kulturystykę. Czułem jednak, że czegoś mi brakuję. W poszukiwaniu całkowitego spełnienia poszedłem na zajęcia z kettlebell następnie na zajęcia crossfit . Te zajęcia okazały się być czymś czego szukałem. Te treningi dają mi spełnienie i satysfakcję. Od 2 lat regularnie trenuję Crossfit. Mam za sobą kilka startów w zawodach ogólnopolskich. Na treningach daję z siebie 110% , ponieważ tylko tak możemy osiągać założony cel. Do podopiecznych podchodzę indywidualnie dostrzegam ich potrzeby i dostosowuję odpowiedni trening do oczekiwań.


  Piotr Kołodziejczyk
Dawid Koch

Instruktor street workout level 1. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenował pływanie od 5 roku życia, następnie sporty walki (capoeira i kickboxing), a także wspinaczkę sportową oraz jeździectwo. Aktualnie skupia się głównie na ćwiczeniach z wykorzystaniem masy własnego ciała, które pozwalają na harmonijny rozwój wszystkich partii mięśniowych oraz efektywne doskonalenie cech motorycznych. W pracy instruktora street workout kładzie duży nacisk na indywidualne podeście do każdego uczestnika zajęć oraz poprawność wykonywanych ćwiczeń w myśl zasady, że nie liczy się ilość a jakość. To pozwala na zbudowanie solidnej bazy do wykonywana z czasem bardziej zaawansowanych elementów w tej dyscyplinie takich jak human flag, front lever czy muscle up bez ryzyka odniesienia urazów czy przetrenowania

  Dawid Koch

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) Trenerindywidualny.pl informuje, że:Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e mail, nr telefonu) przetwarzane będą przez Trenerindywidualny.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa w celu umożliwienia Ci skorzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. o.o.Możemy kontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Naszej oferty.Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć firmy obsługujące systemy informatyczne wykorzystywane w Firmie Trenerindywidualny.pl sp. z o.o.Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.Twoje dane zostaną usunięte z bazy jeżeli cofniesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Dane podajesz dobrowolnie, ale jeżeli ich nie podasz, nie będziesz mógł skorzystać z oferty Klubu.Poniżej wyrażone zgody możesz w dowolnym momencie wycofać poprzez przesłanie informacji na fitness@trenerindywidualny.pl(do zaznaczenia ) Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o we wskazanych w niniejszej deklaracji celach korzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o.

Czytaj więcej...
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o .o. w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Trenerindywidualny.pl Sp. z o. o. informacji handlowych drogą telefoniczną oraz elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.
Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Klubu.