X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.

Informacje dotyczące treningów personalnych
tel.: 509-838-378
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów
Oktawian Zagórski

Wokalista, instruktor Hip-Hop, Fitness & Zumba® Fitness.
Specjalizuje się w tańcach: Hip-hop z elementami electro, street dance oraz wszelkiego rodzaju zajęciach fitness. Członek światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. Wokalista, współorganizator pierwszego w Polsce koncertu Live Zumba® w 2012 r., na którym wystąpił jako wokalista i tancerz. Ukończył Gdyńską Szkołę Artystyczną na kierunku wokalno-estradowym, gdzie szlifował swoje umiejętności, zarówno z tańca, jak i śpiewu.
 1 Oktawian- Opis
Krystian Gronek

Prezenter, szkoleniowiec fitness Creative Professional Fitness. Współpracował z czołowymi szkołami fitness w Polsce, oraz najlepszymi markami sportowymi- Nike, Reebok. W branży fitness jest od prawie dwudziestu lat, ma za sobą setki występów na scenie, przeprowadzonych warsztatów i szkoleń fitness. Prowadzi zajęcia o charakterze tanecznym, atletycznym i mentalnym. Jego ulubione formy to: dance aerobic, house, step, functional step, functional dance, core, sztangi. Organizator pojedynków tanecznych. Założyciel zespołów Electric Boys, Beat Street. Jego niebywały temperament i radość ruchu pozwoli Ci wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Jego motto: „Jeśli życie pozwala Ci robić to co kochasz, rób to”.
   Krystian Gronek
Tomasz Zamiela

Międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness, założyciel PFA (Polish Fitness Academy), ponad 2500 wykształconych instruktorów fitness, ponad 300 poprowadzonych warsztatów, konwencji i szkoleń, absolwent AWF Warszawa, adidas Poland fitness presenter (2003 - 2006), pomysłodawca i autor programów treningowych: TMT, GFS, SPEED UP, MUTE, producent specjalistycznej muzyki fitness, dyplomowany menedżer sportu, więcej na stronie www.zamiela.pl
   Zamiela
Marta Kordyszewska

Absolwentka warszawskiej SGGW. Sport w każdej formie to jej pasja od wielu lat. Jako nastolatka trenowała gimnastykę artystyczną i akrobatykę sportową. Obecnie instruktorka dyscypliny sportu fitness. Intensywny wysiłek fizyczny w połączeniu z porywającą muzyką to dla niej najlepszy sposób na pozbycie się wszelkich smutków i naładowanie pozytywną energią. Wierzy głęboko, że w każdym wieku można rozpocząć przygodę z fitnessem i z radością obserwować jego zbawienny wpływ na ciało i samopoczucie. Podczas treningu w grupie daje z siebie 100% zaangażowana. Ukochane zajęcia- intensywne TBC i step.
 Marta Kordyszewska 2015
Dorota Szymańska

Jej praca to pasja. Skupia się głównie na potrzebach ludzi, z którymi prowadzi treningi i stara się tak dobierać im ćwiczenia, aby były  odpowiednie do wieku, czy sprawności fizycznej. Podczas zajęć, zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń oraz samopoczucie, tak aby trening z nią był bezpieczny i przynosił maksymalne korzyści. Satysfakcję sprawia jej widoczna poprawa formy, kondycji, jak również realizowanie i osiąganie stawianych przez podopiecznych celów. Motywuje przede wszystkim brakiem monotonii, stale wprowadza nowe elementy do treningów, zauważa postępy i zaangażowanie na treningach. Jest zawsze uśmiechniętą i pełną energii profesjonalistką.

Czytaj więcej


Instruktor fitness od 2002 roku. Ukończyła warszawską AWF, zdobywając tytuł magistra, a następnie studia podyplomowe- Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie. Licencjonowany instruktor BODYPUMP®, BODYCOMBAT®, BODYBALANCE®, CrossFit Level 1 Trainer, Nike Training Club.

Jej atutem jest wszechstronność prowadzonych zajęć, zaczynając od zajęć mentalnych poprzez trening funkcjonalny, formy choreograficzne, na martial arts kończąc. Chcąc wzbogacić swoją wiedzę z różnych dziedzin fitness, stale bierze udział w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach.
 
 Dorota Szymańska 2015
 

Emilia Dunajska

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness- nowoczesne formy gimnastyki.

Z branżą fitness związana jest od 2008 roku. Jak sama mówi, ma ogromne szczęcie, bo jej praca jest jej pasją.

Dba o to, aby jej podopieczni byli odpowiednio zmotywowani do treningu, a pod jego koniec zawsze pojawiły się uśmiech i zadowolenie z siebie.

Czytaj więcejPodczas prowadzonych zajęć, zwraca szczególną uwagę na efektywność oraz technikę wykonywanych ćwiczeń.

Od 2013 roku związana jest ze sportami sylwetkowymi. Tę przygodę rozpoczęła poprzez udział w konkursie fitLOOK 2013, gdzie zajęła trzecie miejsce.

W kolejnych latach startowała w zawodach sylwetkowych, w kategorii fitness bikini oraz fitness sylwetkowe. Zdobywała tam doświadczenie trenerskie, pozwalające na jeszcze bardziej efektywną pracę ze swoimi podopiecznymi.

Jej motto treningowe to "DON'T WISH FOR IT - WORK FOR IT", ponieważ to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy efekt końcowy i osiągnięcie zamierzonego celu.

Emilia Dunajska 2015
Agnes

Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Członkini kadry Polish Fitness Academy. Absolwentka wydziału Architektury Krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Promotor oraz jeden z pierwszych trenerów programu Total Muscle Training w Polsce. Przygodę ze sportem zaczęła mając 6 lat. Wielokrotna medalistka mistrzostw młodzików w Taekwon-do. Poza sportem  jej największym zamiłowaniem jest taniec.

Czytaj więcej

Występuje w różnych formacjach  tanecznych. Jej talent i pasję podziwiać  można na scenach licznych festiwali.  Treningi z Agnieszką, to nie tylko technika ukierunkowna na rozwój i wzmocnienie mięśni, ale także kreatywne choreografie oparte na ekspresji i wyzwalaniu piękna kobiecego ruchu. Dążąc do perfekcji czynnie bierze udział w wielu międzynarodowych konwencjach i szkoleniach fitness, a także warsztatach i festiwalach tanecznych tj: IFAA, Reebok, Fit style i inne, czerpiąc wiedzę od najlepszych  na świecie.

  Agnes
Weronika Kuryłowicz

Ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej z tytułem magistra inżyniera. Ma szczęście łączyć swoją pasję, jaką jest aktywność fizyczna, z pracą. Jest instruktorem rekreacji ruchowej (specjalność fitness) z wieloletnim doświadczeniem, instruktorem pilates, instruktorem kinezyprofilaktyki - dyplomowanym trenerem Therapy Fitness, trenerem personalnym, posiada także I i II stopień Reiki. Pasjonatka trendu body&mind.

Uważa, że tylko współpraca ciała i umysłu może przynieść pożądane efekty treningowe. Propagatorka zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia. Jej dewiza: "Slow down, don't go so fast".

Czytaj więcej


Współautorka "Warsztatów Świadomości Ciała" oraz warsztatów "Body&Mind Workshop Day". Regularnie organizuje autorskie "Chillout Events" dla klientów w TI Fitness.

Posiada kwalifikacje do pracy z seniorami, kobietami w ciąży oraz z młodymi mamami. Swoje zajęcia/treningi urozmaica wykorzystując różnorodny sprzęt: od tradycyjnych stepów i hantli, przez piłki, taśmy, sztangi, easy balls, po rollery i magic circle. Dba przede wszystkim o bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Zwraca uwagę na zachowanie proporcji, pomiędzy siłą i elastycznością ciała. Wiedzą zdobywaną na licznych szkoleniach dzieli się w trakcie zajęć, chcąc podnieść świadomość ciała wśród swoich podopiecznych.

Ma wspaniałego męża i psa, jest świetnym kierowcą, uwielbia lato, podróże, dobre jedzenie. Aktualnie przygotowuje się do roli mamy. Już niedługo...
 
 Weronika Kuryłowicz 2015
Ewelina Godlewska

Dyplomowana nauczycielka jogi. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne, z wykształcenia psycholog. Swoje umiejętności zdobywała u najlepszych nauczycieli jogi z Polski i zagranicy na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Zwolenniczka aktywnego trybu życia, miłośniczka crossFit'u. Propagatorka jogi, jako sposobu na poprawę sprawności fizycznej, oraz nieodłącznego elementu treningu. Współautorka książki "Po pierwsze JOGA". Przez przyjaciół i uczniów nazywana "treserką jogi";)

Czytaj więcejDokładna, zaangażowana, ambitna. Za cel postawiła sobie oswojenie Polaków z jogą, by mogli z niej wziąć to, co najlepsze. Na co dzień instruktor w TI Fitness oraz trener Fitness University.
 
 
  Magdalena Wawrzyniak-Szast

Miłośniczka nurtu body & mind.  Po prawie 20 latach pracy w korporacjach, po 40. Urodzinach, totalnie przewartościowała i zrewolucjonizowała swoje życie.

Uważa, że tylko zintegrowanie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego, relaksacyjnego pozwala na harmonijne i zrównoważone kształtowanie ciała i zwiększenie jego świadomości.

Czytaj więcejOd ponad dwóch lat prawie codziennie stawia stopy na macie do jogi szukając i odnajdując podczas praktyki to, co dla niej w życiu bardzo istotne: siłę, spokój i wewnętrzną równowagę.

Zafascynowana jogą, najstarszą gimnastyką cielesno-mentalną, wplata jej elementy w prowadzone prze siebie treningi. Podczas zajęć w szczególności zwraca uwagę na ustawienie kręgosłupa  oraz zaangażowanie do pracy mięśni stabilizujących postawę ćwiczących osób, podkreślając również niebagatelne znaczenie koordynacji ruchu z oddechem. 

Uczestniczka szkoleń i konwencji z zakresu body & mind, m.in. OM Pilates School Mat I , Mat II, Pilates Small Ball, Bands and Rollers, Body Ball, Streching, Zdrowy Kręgosłup wg SSA. Od 1997 r instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Certyfikowana masażystka i dyplomowana psychodietetyczka (studia podyplomowe w SWPS). Posiada również I i II stopień naturalnego uzdrawiania metodą reiki.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, które oprócz pracy z ciałem obejmują również zdrowie psychiczne, terapię oddechem i pracę z energią.

Mama 2 nastoletnich córek, miłośniczka psów i  przyjaciółka dzikiej przyrody.
   Maga Szast
Ula Zaniewska

Ula Zaniewska to licencjonowana trenerka opatentowanego programu TWERKOUT, tancerka (m.in Latin Revolution, Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa, Funky Chics). Występowała w produkcjach telewizyjnych takich jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo (Polsat), brała udział w teledyskach, oraz wszelkiego rodzaju eventach między innymi z takimi gwiazdami polskiej estrady jak Margaret czy Cleo. Ula jest również licencjionowaną instruktorką fitness oraz zumba fitness. Zajęcia taneczne oraz fitnesowe prowadzi od 7lat. Tańczyć zaczęła ponad 10lat temu począwszy od zajęć salsa, poprzez reggaeton, hip hop, house, vouge jazz, ragga, afro house, aż do twerka. Wiedzę, którą zdobyła przez lata skutecznie wykorzystuje na swoich zajęciach TWERKOUT umiejętnie łącząc różne techniki. Obecnie jest członknią ekipy Twerkout Crew i nieprzerwanie z pasją prowadzi zajęcia Twerkout.
  Ula Zaniewska
 
Mateusz Staszkiewicz

SPORT GANG Polska– absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Instruktor boksu i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. 17 lat doświadczenia w sporcie! Zawodnik boksu olimpijskiego. Mateusz jest osobą sumienną i zdyscyplinowaną. Tego samego oczekuje od swoich podopiecznych. Jako zawodnik boksu olimpijskiego wie, że sukces można osiągnąć tylko przez ciężką pracę i poświęcenie. W swojej pracy główny nacisk kładzie na sprawność fizyczną i kondycję. Wysportowana sylwetka jest dodatkowym profitem płynącym z treningów z Mateuszem. Bokserskie korzenie i otwarty umysł sprawiają, że treningi z Mateuszem, to połączenie tradycyjnej szkoły treningu boksu z nowinkami świata fitness.

   mateusz
Rafał Barej

Instruktor gimnastyki sportowej, street workout level 1, level 2, kulturystyki oraz boot camp. Trener i zawodnik organizacji Ghetto Workout Poland. Od 2013 roku wielokrotnie dawał pokazy swoich umiejętności na wydarzeniach sportowych, treningach plenerowych oraz otwarciach parków street workoutowych w całej Polsce. Dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer oraz niebieski pas z Brazylijskiego jiu jitsu. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne w których bazuje na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała (podciągnięcia, pompki, przysiady, stanie na rękach, wejścia siłowe, wagi przodem, tyłem etc.). W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.


  Barej
Mateusz Hajda

Student wychowania fizycznego, od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat fitnessu i sportu. Jest również instruktorem kulturystyki, pływania i narciarstwa. Ukończył liczne szkolenia fitness i wiecznie stara się nauczyć czegoś nowego. Fitness stał się dla niego sposobem na życie, pozwala utrzymać sprawne ciało, wysoki poziom energii jak i dobre samopoczucie. Uwielbia kontakt z ludźmi, zaraża ich pozytywną energią. Dobra zabawa i efektywny trening, radość i satysfakcja uczestników dają mu ogromną motywację do działania. Jako instruktor zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Jest wymagający, przez co jego zajęcia są wyjątkowo efektywne i intensywne.
  Mateusz Hajda

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.