X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.
Dieta
Fizjologia treningu
Metody treningowe
Odchudzanie
Suplementacja
Testy wydolnościowe
Trening po kontuzji
Trening siłowy
Trening wydolnościowy
Zdrowie
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów
Trener Personalny, Trener Przygotowania Motorycznego
Dr Bogdan Krauss

Jako trener personalny pracuje od 2000 r. Jest absolwentem warszawskiej AWF, założycielem firmy TrenerIndywidualny.pl. Do treningu sportowego podchodzi zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Podczas swojej pracy trenera personalnego współpracował z kilkuset osobami m in. Augustinem Egurrolą, Iwem Zaniewskim czy Justyną Pochanke.

Czytaj więcej

Ukończył specjalistyczne kursy; m in. NEURAC, MTT (Medical Terapeutic Training), Kinetic Control, EXOS czy EPI. Ma doświadczenie naukowe; przez 5 lat był stażystą w Polskiej Akademii Nauk a w 2006 r. obronił pracę doktorską o zmianach w układzie krążenia po wysiłku fizycznym, której fragmenty zostały opublikowane w angielskim czasopiśmie „Clinical physiology and functional imaging”. Jest autorem bądź współautorem także kilkunastu innych publikacji naukowych. W latach 2001-2003 współpracował z Inką Szymański i prowadził szkolenia dla instruktorów fitness w ramach programu „Nike Fitness Education System”. Wykładał na konwencjach fitness organizowanych przez kwartalnik „Body Life”. Jego pasją od najmłodszych lat jest sport. Trenował wyczynowo gimnastykę sportową, skoki do wody i kajakarstwo. W tej ostatniej dyscyplinie był członkiem Kadry Narodowej.
           Bogdan Krauss
 
Trener Personalny, Fizjoterapeuta, Trener Przygotowania Motorycznego 
mgr Tomasz Gać

Trener Osobisty i Fizjoterapeuta z 7 letnim doświadczeniem. W tym czasie prowadził ponad 300 klientów indywidualnych. W klubie TI odpowiedzialny za selekcję i szkolenia zespołu Trenerów Personalnych. Trener/specjalista metody Kinetic Control, FMS oraz Neurac. Specjalizuje się w Treningu Funkcjonalnym oraz przygotowaniu motorycznym sportowców i sportowców amatorów.
   gać
Trener Personalny, Trener Przygotowania Motorycznego, Studentka fizjoterapii
Ewa Kądziołka


Studentka drugiego roku fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Jej pasją, rozwijaną od 2012 roku, jest pole dance, a od roku zaraża nią innych, nauczając od podstaw podczas treningów personalnych pole dance.

Czytaj więcej

Szkolenia i warszataty:
-          Elite Performance Institute phase 1
-          Ocena funkcjonalna- Functional Movement Screen
-          Szkolenie Trenera Personalnego Akademii Trenerów TI Fitness-moduł I
-          Mobilność w sporcie
-          Prewencja urazów w sporcie
-          Nowoczesne trendy w przygotowaniu motorycznym i fizjoterapii
        sportowej
-          Functional Training Meeting
-          Warsztaty pole dance z Marlo Fisken. 
   Ewa Kądziołka
Instruktor Fitness, Pilates, Trenerka Personalna
mgr Weronika Kuryłowicz

Ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej z tytułem magistra inżyniera. Na co dzień ma szczęście łączyć swoją pasję, jaką jest aktywność fizyczna, z pracą. Jest instruktorem rekreacji ruchowej (specjalność fitness), instruktorem pilates oraz trenerem personalnym. Wieloletnie doświadczenie pracy w grupie przekłada na treningi indywidualne.

Czytaj więcej

Pasjonatka trendu body&mind. Uważa, że tylko współpraca ciała i umysłu może przynieść pożądane efekty treningowe. Propagatorka zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia. Dopasowuje plany treningowe do wymagań i potrzeb klientów. Dba przede wszystkim o ich bezpieczeństwo. Zwraca uwagę na zachowanie proporcji pomiędzy siłą i elastycznością ciała. Posiada kwalifikacje do pracy z kobietami w ciąży oraz z młodymi mamami. W swoich treningach wykorzystuje stabilizer, urządzenie pozwalające na kontrolę napięcia mięśni głębokich, stabilizujących kręgosłup.
Kwalifikacje:
 • Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Nowoczesne Formy Gimnastyki
 • obecnie w trakcie 2-letniej szkoły Open Mind Theraphy Fitness School
 • Open Mind  Trener Personalny
 • Test Funkcjonalny FMS i interpretacja wyników
 • Pilates Coatching, Pilates Movement, Pilates Balance, Pilates - głęboka stabilizacja kregosłupa
 • Funkcjonalny Trening Medyczny
 • Zdrowy kręgosłup i Stretching
 • Power Pump, Gymstick, Fit Ball
 • Open Mind Mama Plus - praca z kobietami w ciąży
   Weronika Kuryłowicz
     

Trener Personalny, Fizjoterapeuta, Trener Przygotowania Motorycznego
Mgr Wiktor Przepióra
Wiktor jest absolwentem kierunku fizjoterapia na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. W swoim dorobku akademickim może również się pochwalić ukończeniem studiów podyplomowych na kierunku trener personalny.
Ze sportem związany od najmłodszych lat. W przeszłości uprawiał tenis stołowy, siatkówkę halową oraz plażową.
Jako fizjoterapeuta, jest obecnie pracownikiem Kliniki Rehabilitacji przy Narodowym Instytucie Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji.

Czytaj więcej

W swojej pracy wykorzystuje elementy treningu medycznego, funkcjonalnego i siłowego. Dzięki tak szerokiej palecie umiejętności, potrafi prawidłowo ułożyć program treningowy dla każdego klienta. Wiktor kładzie duży nacisk na poprawną metodykę wykonywanych ćwiczeń.
Do jego ulubionym tematów należą: profilaktyka urazów sportowych, powrót do aktywności po kontuzjach, przygotowanie do sezonu narciarskiego.
Jego zainteresowania oprócz tematyki zawodowej są związane z piłką nożna oraz najnowszą historią świata i Polski.
Ukończone szkolenia:
- Dyplomowany trener personalny
- Dyplomowany terapeuta metody PNF(torowanie nerwowo-mięśniowe)
- Kurs terapii manualnej FDM (leczenie zaburzeń powięziowych)
-Kurs Kinesiotapingu
-Kurs medyczny „Podstaw masażu leczniczego”
  Przepióra
Trener Personalny, Trener Przygotowania Motorycznego
Daniel Tarnawski

Instruktor kulturystyki, instruktor pływania oraz ratownik WOPR. Student wychowania fizycznego. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Obecnie zawodnik futbolu amerykańskiego.

Czytaj więcej

W 2013 roku zdobył tytuł wicemistrza polski PLFA w futbolu amerykańskim z drużyną Warsaw Eagles. Od ponad 5 lat pracuje w klubach fitness. Regularnie uczestniczy w wykładach i szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod form treningu. Praca z ludźmi to dla niego ogromna przyjemność. Wymaga nie tylko od innych, ale także od siebie.
  tarnawski
     
Trener Personalny, Trener Przygotowania Motorycznego 
Kamil Wypych

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - kierunek Wychowanie Fizyczne. Od zawsze związany ze sportem. Wieloletni zawodnik sekcji lekkoatletycznej w uks-12 Kalisz oraz AWF-AZS Warszawa - 400m ppł.

Czytaj więcej

Swoje doświadczenie w lekkiej atletyce wykorzystuje obecnie w swojej pracy przygotowując swoich podopiecznych do biegów długodystansowych pod kątem wytrzymałościowym i siłowym. Umiejętnie motywuje podczas treningu i dba o technikę wykonywania ćwiczeń co przekłada się na efekty klientów. Pełny energii , zawsze uśmiechnięty. Trening pod okiem Kamila jest ciekawy gdyż stara się on stale poszukiwać nowych form aktywności fizycznej i wykorzystywać je w swojej pracy.
 • Szkolenie z Kinesiobalance organizowane przez Fundację imienia Zbyszka Cyganiewicza
 • Kurs treningu funkcjonalnego
 • Szkolenie Medyczny Trening Terapeutyczny Moduł II – prowadzący Lasse Thue
 • Instruktor sportu – kulturystyka - AWF Warszawa
 • Instruktor sportu – pływanie - AWF Warszawa
 • Uczestnik I Functional Training Meeting
 • Uczestnik konferencji „Od terapii do treningu” zorganizowaną przez Klinikę Ruchu w Warszawie
 • Uczestnik III konferencji Thera-Band Academy - najnowsze trendy i metody w procesie treningu motorycznego oraz medycynie sportowej
  Wypych
     
Trenerka Personalna, Fizjoterapeutka, Trenerka Przygotowania Motorycznego
mgr Katarzyna Spyrko - Śmietanko

Jest osobą, która traktuje aktywność fizyczną jako jeden z ważniejszych aspektów swojego życia, pasję którą stara się zarażać innych ludzi. Przez dłuższy czas trenowała jazdę konną, siatkówkę, na studiach reprezentowała AWF w zawodach badmintona. Czas wolny dzieli między naukę i sport: głównie pole dance, chodzenie po górach oraz bieganie. Studia rehabilitacyjne na Akademii Wychowania Fizycznego pozwoliły jej spojrzeć z większą uwagą na kwestie aktywności fizycznej po urazach lub zabiegach operacyjnych.

Czytaj więcej

Realizuje się poprzez pracę manualną z pacjentami pooperacyjnymi, ale też osobami przeciążonymi czy po ostrych urazach typu skręcenia, ostry dysk, rwa kulszowa. Jako trener pracuje głównie z osobami, których celem jest powrót do formy po dłuższej przerwie, rekompozycja składu ciała, poprawa wydolności, trening pod konkretną aktywność fizyczną (siatkówka, jazda konna, pole dance, piesze wędrówki po górach). Obecnie rozwija się również w kierunku leczenia konkretnych zaburzeń zdrowotnych poprzez odpowiednią dietę i suplementację. Uczestniczka licznych warsztatów, kursów i szkoleń m.in.:

Kwalifikacje:
•     Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – kierunek fizjoterapia;
•     Certyfikowany terapeuta metody FDM – IAMM
•     Certyfikat z Dietoterapii – Mauricz Training Center
•     Szkolenie: „Wiele twarzy zaburzeń pracy tarczycy”moduł I i II
•     I sympozjum fizjoterapeutyczne: Aktywny kręgosłup - Cemed
•     I sympozjum fizjoterapeutyczne: Staw kolanowy – Cemed
•     „Leczenie i profilaktyka urazów w grach zespołowych” - Klinika Ruchu
•     Trening Biegacza: planowanie, technika i profilaktyka – Training Show Room Academy
•     Mobilność i stabilność w kontekście przygotowania sportowca i prewencji urazów – Training Show Room Academy;
•     Strategie korekcyjne z wykorzystaniem kettlebells & clubbells
•     Trening funkcjonalny: moduł podstawowy i rozszerzony – BMK
•     szkolenie EPI: Strength & Conditioning course Phase 1 – EPI NCSC
•     Uprawnienia z zakresu masażu klasycznego;
•     Szkolenie: „nowoczesne metody leczenia stawu kolanowego" – chirurgia i rehabilitacja;
•     Uczestniczka wielu konferencji dotyczących kwestii ortopedyczno-traumatologicznych (m.in. Fizjoterapia nauka czy sztuka, Akademia Chirurgii Kolana cz. II);
•     Kinesiotaping poziom KT1 i KT2;
•     Konferencja pt. „Podstawy terapii Neurac1 przy użyciu aparatów Redcord"
•     Terapia manualna metodą Cyriax (moduły A-E) - ETGOM
•     Master Trainer Life Fitness Academy   Kasia Śmietanko
Trenerka Personalna, Fizjoterapeutka, Trenerka Przygotowania Motorycznego
Mgr Joanna Palka


Ukończyła studia magisterskie kierunek fizjoterapia na Akademii Wychowania w Warszawie, posiada uprawienia instruktora rekreacji ruchowej (fitness – nowoczesne formy gimnastyki) oraz pilates.

W swojej pracy zajmuje się treningiem osób zarówno po kontuzjach, zabiegach na narządzie ruchu jak i tych, którzy chcą nim zapobiec.

Czytaj więcej

Swoją opiekę proponuje również osobami pragnącym zdrowo zrzucić zbędne kilogramy oraz wyrzeźbić sylwetkę bez ryzyka przeciążeń. Zadbam aby ruch był jak najbardziej ekonomiczy i bezpieczny. W swojej pracy łączy wiedzę zarówno fizjoterapeutyczną z zakresu treningu sportowego jak i masażu. Sama realizuje swoją sportową pasję - bieganie. Bierze udział w maratonach na orientację oraz z przeszkodami (kilka zwycięstw na trasach 50 km, największy sukces -3 miejsce w kategorii kobiet na Ekstremalnym Maratonie Kierat 2014 - 100km). Nieobce są jej również Rajdy Przygodowe - multidyscyplinarne zawody na orientację. Czerpiąc z własnych doswiadczeń, stara się pomagać realizować pasje osobom uprawiającym powyższe dyscypliny.

Szkolenia, warsztaty:
 • KURS „INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ" (fitness – nowoczesne formy gimnastyki)
 • KURS „MASAŻ MOBILIZACYJNO-ENERGETYCZNY KRĘGOSŁUPA"
 • SZKOLENIE „WPROWADZENIE DO MASAŻU GŁĘBOKO RELAKSUJĄCEGO"
 • SZKOLENIE „FUNKCJONALNA OCENA FMS W FIZJOTERAPII I SPORCIE"
 • SZKOLENIE „PILATES PODSTAWOWY"
 • WARSZTATY TRENINGU FUNKCJONALNEGO " DRABINKA SPRAWNOŚCI"
 • SZKOLENIE "SYSTEMOWE PODEJŚCIE DO PROFILAKTYKI W TENISIE"
Doświadczenie:
 • instruktor zajęć grupowych fitness, pilates
 • trener funkcjonalny, trening medyczny( klub fitness i CRS, oraz zajęcia grupowe Bootcamp)

  Asia Palka
Trenerka Personalna, Fizjoterapeutka, Trenerka Przygotowania Motorycznego
mgr Iwona Woronowicz


Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunkach: Wychowanie Fizyczne - specjalizacja gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna oraz Fizjoterapia.

W swojej pracy trenera przygotowania motorycznego łączy oba kierunki prowadząc sportowców, między innymi zawodników rugby na wózkach. Pracuje także z amatorami pragnącymi bezpiecznie przygotować się do startów w imprezach masowych takich jak biegi uliczne czy triathlon.

Czytaj więcej

Prowadzi również terapię z osobami po kontuzjach, które pragną wrócić do czynnego uprawiania sportu.

Motywuje innych, dając przykład: w ostatnim czasie uczestniczyła w konkursie kulturystyki sylwetkowej w kat. bikini fitness Fit Look 2014.

Każda wolną chwilę spędza na szkoleniach, kursach i warsztatach podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu fizjoterapii oraz przygotowania motorycznego sportowców.

Odbyte kursy i szkolenia:
 • instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej
 • instruktor pływania
 • instruktor narciarstwa zjazdowego
 • Kursy:
  • Ocena i trening funkcjonalny wg koncepcji FMS- Functional Movement Screen
  • FMS zaawansowane korekcje-NCSC „National Certificate in Strength & Conditioning"
  • Kinesiology taping podstawowy
  • Rehabilitacja w treningu sportowym
 • Konferencje m.in. FTM Funcional Training Meeting, Biegiem po zdrowie, Zdrowy kręgosłup
   woronowicz 2
Trenerka Personalna, Fizjoterapeutka, Trenerka Przygotowania Motorycznego
Mgr Anna Rozmus

Absolwentka kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego  J. Piłsudskiego w Warszawie. Od zawsze związana z aktywnością ruchową i sportem, przez wiele lat trenowała taniec jazzowy i współczesny, uczestniczka wielu pokazów i festiwali tanecznych m.in. w teatrze muzycznym Roma oraz Studio Buffo.

W swojej pracy trenerskiej zajmuje się treningiem osób które chcą wrócić do sportu po kontuzjach oraz tymi, które chcą tych kontuzji uniknąć.

Czytaj więcej

W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu fizjoterapii oraz treningu funkcjonalnego.

Obecnie jej pasją są sporty wodne takie jak windsurfing, surfing oraz żeglarstwo; wiedząc jak ważne jest przygotowanie fizyczne w wyżej wymienionych dyscyplinach pomaga innym osobom skutecznie przygotować się do sezonu.

Szkolenia i warszataty:
 • Elite Performance Institute phase 1, 2 Strength and conditioning course
 • Ocena funkcjonalna FMS
 • Programowanie i periodyzacja w sporcie
 • Podnoszenie ciężarów w sporcie
 • Trening funkcjonalny
 • Staw ramienny i bark- patologie, diagnostyka i zasady leczenia
 • Taping w sporcie i rehabilitacji
 • Nowoczesne trendy w fizjoterapii sportowej i przygotowaniu motorycznym
 • Dyplomowany terapeuta metody PNF
 • Instruktor rekreacji ruchowej specjalności: pływanie i windsurfing
  rozmus
Trener Personalny, Trener Przygotowania Motorycznego
mgr Czesław Parteka

Trener personalny, absolwent AWF Warszawa. Sport stanowi Jego pasję co potwierdza 11-letni staż treningowy karate Kyokushin oraz członkostwo w kadrze Mazowsza. Przez kolejne 2 lata próbował swoich sił w MMA.  

W swoich treningach wykorzystuje elementy treningu funkcjonalnego (z wykorzystaniem m.in. TRX, BOSU, FITBALL, GUM), łącząc je z tradycyjnymi metodami treningu siłowego. Dodatkowo, mając uprawnienia Trenera Przygotowania Motorycznego, pomaga swoim klientów w treningach uzupełniających do ich wiodących dyscyplin sportu: nart, snowboardingu, windsurfingu, treking i in.


   Czesław Parteka

   
Trener Personalny, Fizjoterapeuta, Trener Przygotowania Motorycznego
mgr Mateusz Galiński


Absolwent kierunku Fizjoterapia ukończonego na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ze sportem związany od najmłodszych lat, przez długi czas trenował piłkę nożną i lekkoatletykę. Aktualnie uprawia amatorsko sporty walki.

Jako fizjoterapeuta prowadzi rehabilitację osób aktywnych, pomagając bezpiecznie wrócić po konutzji do pełnej sprawności.

Czytaj więcej

W swojej pracy umiejętnie łączy i wykorzystuje techniki z dziedziny fizjoterapii, treningu siłowego oraz funkcjonalnego, tym samym przygotowując program treningowy idealnie skrojony na potrzeby danej osoby.

Trener przygotowania motorycznego w lekkiej altetyce, piłce nożnej i sportach walki. Stylem życia i entuzjazmem stara się aktywnie motywować swoich klientów.


Kwalifikacje:

 • Członek CKP Top Team - w trakcie
 • Uczestnik szkolenia „Funkcjonalna ocena FMS w fizjoterapii i sporcie”, prowadzący Remigiusz Rzepka
 • Certyfikowany specjalista z metody Functional Movement Systems
 • Uczestnik szkolenia „Medyczny Trening Terapeutyczny Moduł II”, prowadzący Lasse Thue
 • NCSC „National Certificate in Strength & Conditioning Instruktor”
 • Organizator warsztatów „Otyłość, nadciśnienie, cukrzyca w praktyce trenera personalnego” skierowanych do trenerów personalnych 
 • Instruktor kursu rekreacji ruchowej ze specjalnością: kulturystyka, ukończonego w Polskiej Akademii Sportu

  galinski
     
Trener personalny, Fizjoterapeuta
mgr Sebastian Demski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Fizjoterapia). Ze sportem związany od zawsze. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich AWF w Warszawie. Zajmuje się: treningiem medycznym, rehabilitacją sportową i ortopedyczną oraz przygotowaniem motorycznym sportowców. Jego zainteresowania oprócz tematyki zawodowej koncentrują się wokół narciarstwa i oraz innych form aktywnego wypoczynku.

Uprawnienia:
- Fizjoterapeuta
- Doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
- Terapeuta ‘Medical Training Therapy’
- Instruktor Kulturystyki – Polska Akademia Sportu
- Ratownik WOPR
  Demski
Trener Personalny, Fizjoterapeuta, Trener Przygotowania Motorycznego
Mateusz Mierzejewski

Specjalista z zakresu treningu funkcjonalnego i przygotowania motorycznego. Uczestnik wielu szkoleń dla fizjoterapeutów i trenerów. Od wielu lat trener pracujący zarówno z wyczynowcami, jak i osobami trenującymi amatorsko. W przeszłości profesjonalny zawodnik MMA. W pracy stawia na optymalizację jakości ruchu i indywidualizację pracy. Dba o detale na każdym poziomie. Zawsze zaangażowany w to, co robi. Cechuje go spokój, opanowanie i umiejętność obserwacji.
  Mierzejewski
Trener Personalny, Student fizjoterapii
Konrad Nowak


Trener z pasji, siatkarz z zamiłowania. Anielską cierpliwość łączy z pozytywną energią. Student II roku fizjoterapii w Wyższej Szkole Mazowieckiej, a także wykwalifikowany trener personalny. Potrafi poprowadzić zarówno osoby trenujące amatorsko, jak i sportowców. Prowadzi treningi motoryczne tenisistów i pływaków, zajmujących czołowe lokaty zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. Dostosowuje poziom treningu do sprawności fizycznej klienta, dbając przy tym o jego bezpieczeństwo.

Jego motto to : motywacja motorem sukcesu.
  Konrad Nowak
Trenerka Personalna
Dagmara Sijka

Studentka piątego roku Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją trener personalny. Ze sportem związana od najmłodszych lat, jej główna pasją jest siatkówka oraz narciarstwo. Uczestniczka licznych warsztatów oraz szkoleń m.in. Akademia Trenerów TI Fitness moduł I oraz II . Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej (fitness- nowoczesne formy gimnastyki) oraz narciarstwa zjazdowego.

  Dagmara
Trenerka Personalna
mgr Ewelina Wierzbicka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie - trener II klasy lekkoatletyki, była zawodniczka AZS-AWF Warszawa, instruktor gimnastyki korekcyjnej, fitness, aqua fitness, TRX Suspension Training - dyplomowany masażysta - nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie - absolwentka studiów III stopnia i doktorantka w Zakładzie Antropologii i Promocji Zdrowia, Katedra Nauk Biomedycznych Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie - autorka artykułów i uczestnik wielu projektów naukowych - wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi


   Ewelina Wierzbicka
Trener Personalny, Trener Kalisteniki
Rafał Barej


Instruktor gimnastyki sportowej, street workout level 1, level 2, kulturystyki oraz boot camp. Trener i zawodnik organizacji Ghetto Workout Poland. Od 2013 roku wielokrotnie dawał pokazy swoich umiejętności na wydarzeniach sportowych, treningach plenerowych oraz otwarciach parków street workoutowych w całej Polsce. Dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer oraz niebieski pas z Brazylijskiego jiu jitsu. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne w których bazuje na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała (podciągnięcia, pompki, przysiady, stanie na rękach, wejścia siłowe, wagi przodem, tyłem etc.). W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.
   Barej
Trener Personalny
mgr Bartosz Szyprowski

Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ze sportem związany od siódmego roku życia. Posiadacz drugiego DAN-a i były członek kadry narodowej w judo. W swojej pracy trenerskiej skupia sie głównie na kształtowaniu poprawnych wzorców ruchowych i przygotowaniu układu ruchu do ich wykonania. Dzięki temu jego podopieczni bardzo szybko zwiększają swoje zdolności sportowe. Poprzez zastosowanie ćwiczeń globalnych stawia na kształtowanie siły mięśni, która jest bazą dla poprawy cech motorycznych. Wieloletnie uprawianie wyczynowego sportu nauczyło go, że nie ma rzeczy niemożliwych, a odpowiednim treningiem i przygotowaniem każdy jest w stanie pokonywać swoje ograniczenia. W swojej pracy zawodowej hołduje zasadzie,  że prawdziwy trener nie tylko uczyni swojego podopiecznego sprawnym ale przede wszystkim wyposaży go w umiejętności, dzięki którym tą sprawność uda się utrzymać.

Uprawnienia i kursy:
-  Trener personalny
-  Trener II kl. kulturystyki
-  Mobilność i stabilność w kontekście przygotowania sportowca i prewencji urazów
-  Olympic Weightlifting
-  Trener judo
   Bartosz Szyprowski

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.