Wypełnij formularz by otrzymać kupon

Imię

Nazwisko

Numer telefonu

Numer PESEL

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl S.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.

Dieta
Fizjologia treningu
Metody treningowe
Odchudzanie
Suplementacja
Testy wydolnościowe
Trening po kontuzji
Trening siłowy
Trening wydolnościowy
Zdrowie
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów
TI 01 mały „Oczekuj więcej”... to hasło, które zobowiązuje nas do zachowania najwyższych standardów.

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale fitness z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych. Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną  w sprzęt renomowanych producentów, między innymi  firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata”: na otwartej, ponad  500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać  każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

Na uwagę zasługuje także nasz zespół trenerów personalnych. To absolutna elita na polskim rynku usług fitness. Każdy z nich ma wyższe wykształcenie, poparte licznymi certyfikatami krajowych i zagranicznych renomowanych organizacji szkoleniowych. Oprócz tego, nasi trenerzy w większości są również fizjoterapeutami a jeden z Nich to doktor nauk o kulturze fizycznej. Posiadają oni w dorobku liczne publikacje naukowe, zajmują się szkoleniem kadr dla branży fitness i wyznaczają standardy pracy dla innych. Dlatego też zapraszamy wszystkie osoby pragnące trenować z profesjonalistami. Oferujemy trening przygotowania motorycznego do każdego rodzaju dyscypliny sportowej (szybkość, siła, wytrzymałość), treningi budujące masę mięśniową, odchudzające, modelujące sylwetkę, funkcjonalne mające na celu przeciwdziałanie przeciążeniom aparatu ruchu i zapewniające optymalną kontrole motoryczną ciała, treningi specjalistyczne po ciąży i w jej trakcie oraz  rehabilitację ortopedyczną.